Multi & Interdisciplinary Research Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Multi & Interdisciplinary Research Forum

Welcome to the forum. This forum is for people from around the world. The aim of this forum is that human civilization begins a better life.
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Nadnaravne moći

Go down 
2 posters
AuthorMessage
mentalist fenky




Posts : 65
Join date : 2016-02-29

Nadnaravne moći Empty
PostSubject: Nadnaravne moći   Nadnaravne moći EmptyFri Mar 04, 2016 8:57 pm

Ja sam mišljenja da u ovom svijetu postoji veza sa svijetom nadnaravnih moći. Da neki ljudi mogu drugim ljudima ulazit u snove, kontrolirati ih medijima poput facebooka itd.... To se sve dešava na podsvjesnoj razini, tako da obični ljudi to nemogu prepoznat, već to prepoznaju samo oni koji su zaista imaju tu moć u ovom svijetu. Ja sam mišljenja da sam ja jedan od takvih. Moja stručnost su iluzije ili prividi, a možete me zvati majstor iluzija.....
Back to top Go down
Marko Muić
Admin



Posts : 74
Join date : 2016-02-24

Nadnaravne moći Empty
PostSubject: Re: Nadnaravne moći   Nadnaravne moći EmptySat Mar 05, 2016 10:47 am

Ljudi koji mogu vidjeti ono što mi inače ne vidimo, mogli bi nam otkriti tajne koje se skrivaju od nas, te nepoznate svijetove u kojima ima života. Postoje ljudi koji imaju iskustva sa vanzemaljcima, npr. otmice. Neki su razvili vrlo bliske kontakte. Među nama ima zasigurno ljudi koji se kriju pod krinkom čovjeka, a zapravo je na njima izvršen neki oblik inžinjeringa, stoga su oni zapravo vanzemaljci.
Back to top Go down
https://midrf.rpg-board.net
 
Nadnaravne moći
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Multi & Interdisciplinary Research Forum :: Multidisciplinary Research :: Other research :: Science fiction or reality-
Jump to: